Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Nie szło mu w grze, więc cisnął dziecko o drzwi". 2-latka nie przeżyła

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 marca 2017 r. o 17:42 Powrót do artykułu
Nie wiem w sumie co robić z takimi bydlakami. Do głowy przychodzi mi tylko jedno rozwiązanie - utylizacja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy debile jak Xxc to tak samo źli jak ten co zabił. Otóż filmiki nagrywał ten morderca już ponad rok temu, jego kanał na YT istnieje i jest masa komentarzy życzących mu śmierci. Nagrywał od paru lat - powiedz @Xxc - od kiedy istnieje 500+? Wrzucanie swojej nienawiści do każdej informacji to debilizm. Zacznij myśleć baranie. Nie jestem za PiS, ale na pewno nie stanę w jednym szeregu z takimi jak ty bezmyślnie ziejącymi jadem baranami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...